Sommige samenwerkingen gaan verder dan het werk dat je voor elkaar doet

Zo werken wij al jarenlang voor revalidatiecentrum Klimmendaal. Een organisatie die iedere dag mensen helpt om na een ingrijpende gebeurtenis weer vooruit te kijken, vertrouwen terug te winnen en nieuwe mogelijkheden te ontdekken.

Op 25 juni staat voor veel van hun (oud-)revalidanten een bijzondere uitdaging op het programma: de HandbikeBattle 2026. Tijdens deze indrukwekkende tocht beklimmen zij de Kaunertaler gletsjer in Tirol. Een route van 20 kilometer met 867 hoogtemeters, volledig op armkracht.

Als sponsor mochten we zondag 14 juni één van de trainingen bijwonen. Onze collega Jeroen Puijman sprak met deelnemers, buddy’s en familieleden en nam deel aan een trainingssessie van maar liefst twee uur. Tijdens deze intensieve training werd pas echt duidelijk welke prestatie de deelnemers leveren. Het handbiken vraagt enorme fysieke inspanning, volledig op armkracht, maar vooral ook mentale kracht en doorzettingsvermogen. Het was een indrukwekkende ervaring om zelf te voelen hoe zwaar en tegelijkertijd hoe bijzonder deze sport is.

Wat vooral indruk maakte, waren de verhalen achter de deelnemers. Verhalen over tegenslagen, revalidatie, kleine overwinningen en grote doelen. Verhalen die laten zien dat er vaak veel meer mogelijk is dan je vooraf denkt.

Wij zijn trots dat we als partner van Klimmendaal een steentje mogen bijdragen aan dit bijzondere initiatief. En vooral hebben we veel bewondering voor alle deelnemers die straks aan de start verschijnen.

Sluit nu binnen 5 minuten een onderhoudscontract af